Plnobarevný potisk kšiltovek

plnobarevný potisk kšiltovek

Letní kšiltovky s vlastním potiskem pro prázdninová dobrodružství.

Plánujete dovolenou s přáteli na vodě? Plánujete letní tábor či soustředění? Potřebujete děti chránit před sluníčkem? A k tomu potřebujete, aby kšiltovky byly stejné a měli stejný potisk připomínající vaši událost?

Vaše volba by mohla padnout na lehkou letní kšiltovku za skvělou cenu. Na výběr máte:

Kšiltovka 5 Panel Polyester Mesh Cap MB070 Dětská kšiltovka Polyester Mesh Cap for Kids MB071 Kšiltovka 5 Panel Flat Peak MB6207 Kšiltovka 5 Panel Soft Mesh Flat Peak MB6211 Kšiltovka trucker 5 Panel Flat Peak MB6508 Kšiltovka trucker Retro Mesh Cap MB6550 Dětská 5 panelová polyesterová síťovaná kšiltovka B645B Kšiltovka 5 panelová Polyester Mesh Vintage Trucker B645

Kšiltovky mají čelní panel s polyesterové pěny, takže je měkký a nadýchaný. Zadní část je vzdušná, síťovaná. U těchto kšiltovek se vždy nastavuje velikost pomocí plastového zapínání clik&snap (rychlo zapínací systém). Takže můžete nosit kšiltovku i kšiltem dozadu. Pro akce, kde jsou malý i velcí máme kšiltovku jak v dospělé tak dětské velikosti. Kšiltovky jsou v mnoha barevných kombinacích. Kšiltovky nabízíme s oblým i rovným kšiltem.

Nejlepší nakonec - vlastní potisk kšiltovky. Přední bílý panel kšiltovky Vám můžeme potisknout obrázkem, logem firmy, sportovního klubu ... prostě podle libosti plnobarevným potiskem. Potisk je technologií přímého potisku čelního panelu. Tímto potiskem si můžeme dovolit i detaily, přechody barev, prostě to co si u potisku jiných druhů kšiltovek nemůžeme dovolit. U přímého potisku nedochází k deformaci této kšiltovky, jako by bylo v případě použití tepelného lisu. Jediné omezení u těchto kšiltovek je v tom, že potisknout lze pouze bílý čelní panel. (jiné barvy nelze potisknout). Přes toto drobnější omezení si myslíme, že je výběr barevných kombinací velký a malé i velké sportovce potěší. Neposlední řadě je tato kšiltovka skvělý reklamní dárek.

... a jak to děláme můžete vidět na našem videu.

plnobarevný potisk kšiltovek