Novinky

Značka PAYPER

Značka PAYPER.

Chceme Vám dát možnost si zakoupit kvalitní Italskou značku Payper. Proto jsme již zařadili do prodeje nejžádanější trička, která skoro všechny držíme skladem. S ostatními velmi zajímavými "modely" značky Payper budeme v naskladňování pokračovat.

ZROZENÍ LEGEND

Pro lepší přehlednost jsme u triček s potiskem přidali zvlášť podkategorii trička s potiskem ZROZENÍ LEGEND. Nejdete zde všechny žádané ročníky, které potěší fandy hokeje, fotbalu a rybáře.

NOVINKY roku 2017
Dobré ráno všem, ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2017.
 
Připravili jsme si pro vás spoustu novinek, mnoho nových potisků s kterými vás začneme v nejbližší době seznamovat. Sledujte nás :-)
 
První a velmi významná novinka roku 2017 je naše "úspěšné" přestěhování do nových prostor. Byla to opravdu "fuška" v tak krátkém čase přesunout celý provoz. Chtěli jsme, aby se stěhování Vás, našich skvělých zákazníků, dotklo co nejméně a proto jsme ho načasovali na úplný konec roku. A tak svátek, nesvátek, oslavy, neoslavy - my stěhovali.... Konečně ve svém :-). Zatím je to opravdu na hrubo, tak abychom už zítra mohli začít expedovat zboží ... ale máme velké plány...
 
Pro množství nové grafiky potisků, které máme v hlavě jsme už opravdu potřebovali větší prostory a tak nám snad odpustíte, že jsme "utekli" z Mostu na "vesnici". Nyní nás najdete Mrzlice 9, 418 04 Hrobčice, cca 15 minut od Mostu, ale již v okrese Teplice. Máme zde k dispozici na plochu velkorysé prostory a tak po nezbytných úpravách (které nás v tomto roce čekají) budeme moci v krátkých termínech dodání (které jsme udrželi i v tak napjatém období blížících se vánoc) nabídnout Vámi tolik žádané další motivy potisků.
Všem děkujeme za častá slova pochval, pro nás hřejivá a povzbuzující. BYLI JSTE SKVĚLÍ a těšíme se na vás v roce 2017.
Mějte krásné dny.
GENIÁLNÍ MIKINY V KOLEKCI PRO CESTOVATELE

V kolekci pro cestovatele nabízíme také pánské a dámské mikiny pro chladnější počasí. Praktický dárek pro vaše milé.

Dodáváme na Slovensko

Prodej na SLOVENSKO funguje bez problémů. Platba převodem je zdarma (převod Vás stojí stejně jako jakákoliv běžná tuzemská platba). Doprava Zásilkovnou je za dobrou cenu. Kurz je nastaven podle ČNB.

Děkujeme prvním zákazníkům ze Slovenska, kteří měli zájem u nás nakoupit a "dokopali" ;-)  nás k tomu, abychom nákup umožnili. Chvíli nám to trvalo, ale už jsme to vychytali, vše je SUPER :-)