NOVINKY roku 2017

Dobré ráno všem, ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2017.
 
Připravili jsme si pro vás spoustu novinek, mnoho nových potisků s kterými vás začneme v nejbližší době seznamovat. Sledujte nás :-)
 
První a velmi významná novinka roku 2017 je naše "úspěšné" přestěhování do nových prostor. Byla to opravdu "fuška" v tak krátkém čase přesunout celý provoz. Chtěli jsme, aby se stěhování Vás, našich skvělých zákazníků, dotklo co nejméně a proto jsme ho načasovali na úplný konec roku. A tak svátek, nesvátek, oslavy, neoslavy - my stěhovali.... Konečně ve svém :-). Zatím je to opravdu na hrubo, tak abychom už zítra mohli začít expedovat zboží ... ale máme velké plány...
 
Pro množství nové grafiky potisků, které máme v hlavě jsme už opravdu potřebovali větší prostory a tak nám snad odpustíte, že jsme "utekli" z Mostu na "vesnici". Nyní nás najdete Mrzlice 9, 418 04 Hrobčice, cca 15 minut od Mostu, ale již v okrese Teplice. Máme zde k dispozici na plochu velkorysé prostory a tak po nezbytných úpravách (které nás v tomto roce čekají) budeme moci v krátkých termínech dodání (které jsme udrželi i v tak napjatém období blížících se vánoc) nabídnout Vámi tolik žádané další motivy potisků.
Všem děkujeme za častá slova pochval, pro nás hřejivá a povzbuzující. BYLI JSTE SKVĚLÍ a těšíme se na vás v roce 2017.
Mějte krásné dny.