Chcete vlastní potisk?

Chtěli byste tričko, mikinu, polokošili... s vlastním potiskem? Zašlete nám svou grafiku a Vaši představu o způsobu potisku. Věříme, že Vaše přání splníme :-). Abychom mohli úspěšně zpracovat Vaši poptávku, potřebujeme od Vás vědět pár informací:

1. Co budeme tisknout - např. logo, text, číslo, fotku... ?
2. Jakou barvou budeme tisknout - např. jednobarevně (texty, čísla...), vícebarevně (loga...), plnobarevně (fotky... tiskneme pouze na bílý textil) ?
3. Na co budeme tisknout - např. trička, mikiny, kalhoty, čepice... ?
4. Jakou barvu bude mít podklad (barva trička) - např. černá, bílá, modrá, červená...
5. Počet kusů - např. počet triček, které chcete potisknout... ?
6. Kam budeme tisknout - např. prsa, záda, rukáv... ?
7. Jak velký bude potisk (cca) - např. A3, A4, 20x20cm... ?

 

Pokud chcete např. vytisknout fotografii, kterou jste pořídili mobilním telefonem, případně tabletem a doplnit nějakým textem, můžete nám vše zaslat přímo z mobilního zařízení :-)  facebook-tukan-01 TUKAN AGENCY

vlastni-potisk-mobil-01

 

Pokud jste kreativní a rádi pracujete s grafikou v počítači, připravte si svůj návrh v libovolném programu a tento návrh nám zašlete e-mailem. My uděláme vše pro to, abychom zhmotnili Vaše tvůrčí myšlenky ;-) a přetvořili jsme je na textil s Vaším originálním potiskem :-).

vlastni-potisk-pc-01

 

Váš požadavek na potisk nám zašlete  e-mailem (obchod@textil-tukan.cz).

Doporučujeme péči o potištěný textil:

Perte potištěný textil maximálně na 30°C. Perte a žehlete vždy naruby. Nepoužívejte sušičku a agresivní prací prášky a aviváže. Po prvním vyprání může potisk mírně změnit odstín.

Může se stát, že na potištěném textilu zůstanou menší otisky od výrobního stroje nebo u bílého textilu drobné  “nažloutlé skvrnky”. Jedná se o následek výrobního procesu, kdy textil před natištěním loga musí být ošetřen pro lepší výsledek potisku. Není to vůbec žádný problém nebo závada. Vše zmizí hned po prvním vyprání. Pokud uvažujete o reklamaci, zkuste prosím nejdříve textil vyprat, stačí jemné vymáchání, kdy pozůstatky "ruční výroby" zmizí.  Jedná-li se o skvrnu neodstranitelnou máte samozřejmě právo na reklamaci. V takovém případě postupujte dle informací uvedených na reklamačním formuláři.