Chcete vlastní potisk?

Chtěli byste tričko, mikinu, polokošili... s vlastním potiskem? Zašlete nám svou grafiku a Vaši představu o způsobu potisku. Věříme, že Vaše přání splníme :-). Abychom mohli úspěšně zpracovat Vaši poptávku, potřebujeme od Vás vědět pár informací:

1. Co budeme tisknout - např. logo, text, číslo, fotku... ?
2. Jakou barvou budeme tisknout - např. jednobarevně (texty, čísla...), vícebarevně (loga...), plnobarevně (fotky... tiskneme pouze na bílý textil) ?
3. Na co budeme tisknout - např. trička, mikiny, kalhoty, čepice... ?
4. Jakou barvu bude mít podklad (barva trička) - např. černá, bílá, modrá, červená...
5. Počet kusů - např. počet triček, které chcete potisknout... ?
6. Kam budeme tisknout - např. prsa, záda, rukáv... ?
7. Jak velký bude potisk (cca) - např. A3, A4, 20x20cm... ?

 

Pokud chcete např. vytisknout fotografii, kterou jste pořídili mobilním telefonem, případně tabletem a doplnit nějakým textem, můžete nám vše zaslat přímo z mobilního zařízení :-)  facebook-tukan-01 TUKAN AGENCY

vlastni-potisk-mobil-01

 

Pokud jste kreativní a rádi pracujete s grafikou v počítači, připravte si svůj návrh v libovolném programu a tento návrh nám zašlete e-mailem. My uděláme vše pro to, abychom zhmotnili Vaše tvůrčí myšlenky ;-) a přetvořili jsme je na textil s Vaším originálním potiskem :-).

vlastni-potisk-pc-01

 

Váš požadavek na potisk nám můžete také zaslat vyplněním tohoto formuláře. Přílohy (např. obrázky) je však nutné poslat e-mailem.

Jméno * Příjmení: *
Email *
Zpráva *
 

* přílohy zasílejte e-mailem (info@textil-tukan.cz)