Chcete vlastní potisk?

Chtěli byste tričko, mikinu, polokošili... s vlastním potiskem už od 1 kusu? Zašlete nám svou grafiku a Vaši představu o způsobu potisku. Věříme, že Vaše přání splníme :-).

Provádíme potisk pracovních oděvů, firemního textilu, potisk pro sportovní kluby, školy, školky, tábory. Dodáváme trička a mikiny s potiskem pro party přátel co jedou na vodu, kola, lyže, dovolenou.... prostě poptejte nás :-)

Abychom mohli úspěšně zpracovat Vaši poptávku, potřebujeme od Vás vědět pár informací:

1. Co budeme tisknout - např. logo, text, číslo, fotku... ? Nejlépe nám zašlete náhled.
2. Jakou barvou budeme tisknout - např. jednobarevně (texty, čísla...), vícebarevně (loga...), plnobarevně 
3. Na co budeme tisknout - např. trička, mikiny, kalhoty, čepice... ?
4. Jakou barvu bude mít podklad (barva trička) - např. černá, bílá, barevná
5. Počet kusů - např. počet triček, které chcete potisknout... ?
6. Kam budeme tisknout - např. prsa, záda, rukáv... ?
7.;Jak velký bude potisk (cca) - např. A3, A4, 20x20cm... ?

 

Pokud chcete např. vytisknout fotografii, kterou jste pořídili mobilním telefonem a doplnit nějakým textem, můžete nám vše zaslat přímo z mobilního zařízení :-)  facebook-tukan-01 TUKAN AGENCY

vlastni-potisk-mobil-01

 

Pokud jste kreativní a rádi pracujete s grafikou v počítači, připravte si svůj návrh v libovolném programu a tento návrh nám zašlete e-mailem. My uděláme vše pro to, abychom zhmotnili Vaše tvůrčí myšlenky ;-) a přetvořili jsme je na textil s Vaším originálním potiskem :-).

Váš požadavek na potisk nám zašlete  e-mailem (obchod@textil-tukan.cz).

Doporučujeme péči o potištěný textil:

Perte potištěný textil maximálně na 30°C. Perte a žehlete vždy naruby. Nepoužívejte sušičku a agresivní prací prášky a aviváže.

Může se stát, že na potištěném textilu zůstanou menší otisky od výrobního stroje nebo u bílého textilu drobné “nažloutlé skvrnky”. Jedná seo následek výrobního procesu, kdy textil před natištěním loga musí být ošetřen pro lepší výsledek potisku. Není to vůbec žádný problém nebo závada. Vše zmizí hned po prvním vyprání. Pokud uvažujete reklamaci, zkuste prosím nejdříve textil jemně vymáchat, pozůstatky "ruční výroby" zmizí. Jedná-li se oskvrnu neodstranitelnou máte samozřejmě právo na reklamaci. V takovém případě postupujte dle informací uvedených na reklamačním formuláři.