Chcete slevu?

 

Chcete slevu hned?

Je to jednoduché, stačí se zaregistrovat. Po zaregistrování se přihlásíte svým heslem a systém vám automaticky 2% slevu přizná.


Slevy jsou poskytovány pouze registrovaným zákazníkům. Pro využití nabízených slev je tedy zapotřebí se zaregistrovat. Důvod registrace je jednoduchý, všechny vaše nákupy resp. SLEVY SE SČÍTAJÍ a vy tím pádem máte možnost všechny nabízené slevy využít v maximální výši.


VĚRNOSTNÍ SLEVA - ceníme si zákazníků, kteří u nás nakupují pravidelně.

Již při zaregistrování získáváte 2% slevu. Další velikost slevy závisí na celkovém součtu všech vašich realizovaných nákupů. Nakoupíte-li v našem obchodě zboží za určitou částku, získáváte pro všechny vaše další nákupy slevu v dané výši. Nárok na věrnostní slevu lze uplatnit až na základě realizovaných nákupů, pouhá objednávka zboží, nárok na tuto slevu neposkytuje.

Při registraci 2% sleva

2.000 - 3.999 Kč = 3%
4.000 - 5.999 Kč = 4%
6.000 Kč a více = 5%


OBJEMOVÁ SLEVA - nakoupíte v rámci jedné objednávky za určitou částku dáme Vám další slevu.

Po zaregistrování získáváte 2% slevu a další slevu jestli Vaše objednávka přesáhne částku

3.000 Kč = 1%
5.000 Kč = 2%
10.000 Kč = 3%


MNOŽSTEVNÍ SLEVA - nakoupíte stejný produkt v určitém počtu, dáme Vám na toto zboží další slevu.

Při registraci 2% sleva +

nad 5 ks = 1%
nad 10 ks =2%
nad 20 ks = 3%

Chcete koupit ještě více kusů? Kontaktujte nás.


INDIVIDUÁLNÍ SLEVA - nabízíme zákazníkům, kteří chtějí odebrat větší množství zboží, nebo na zboží požadují vlastní potisk.

> reklamní agentury
> sportovní kluby
> školy a školky
> firmy a spolky
> zájmové skupiny, družstva...

V takovém případě nás prosím kontaktujte. Pro cenovou kalkulaci prosím uveďte typ zboží, které jste si vybrali a množství. Specifikujte potisk: velikost, umístění, počet barev a přiložte grafiku nebo vypište text.


Potřebujete větší množství triček?
Třeba trika na tábor pro batikování či pro jiné kreativní projevy dětí - kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme s výběrem a navrhneme vám variantu, která může splnit vaše finanční představy.


DŮLEŽITÉ: Veškeré nabízené slevy nejsou nárokové. V případě porušení obchodních podmínek ze strany zákazníka, si prodejce vyhrazuje právo tyto slevy u takového zákazníka neuplatnit.