Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2082 hodnocení
5
2045x
4
29x
3
1x
2
3x
1
4x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
DS
DANIELA SAMKOVA
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.5.2020
Velice spokojena
MŠ
Miroslava Švecová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.5.2020
Zboží odpovídá, rychlé dodání, velmi vstřícné jednání. Celkově spokojenost.
LT
Lenka Tišlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.5.2020
krásné a kvalitní zboží, perfektní přístup prodejce, milá paní na telefonu, rychlost dodání - doporučuji:-)
VV
Vladimíra Vaniaková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.5.2020
Spokojenost
+ velká paleta barev i velikostí u triček
+ rychlé vybavení objednávky
+ dobrá komunikace
- žádnou jsem nenašla
IS
Ivana Stehnová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.5.2020
Spokojenost
AN
Anna Nováková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.5.2020
Rychlé vyřízení
Ř
Řeháková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.5.2020
Doporučuji, skvělá komunikace zboží odpovídá popisu????????spokojenost
JK
Jitka Konečná
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.5.2020
rychlost a cena - super
JD
Josef Dvořák
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.5.2020
Mohu doporučit.
MŠ
Michal Šindelář
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.5.2020
Vše ok
TN
Tereza Nožková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.5.2020
Mohu doporučit.
NS
Naďa Stará
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.5.2020
Ano, rychlý a spolehlivý
JP
Josef Pavlík
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.5.2020
Spokojen.
DT
Dagmar Tauchmanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.5.2020
Multifunkční šátky jsou pohodlné a dámské tričko padne dobře. Rychlé dodání
JS
Jan Stovicek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.5.2020
Rychlý, spolehlivý
IK
Ivan Kratochvil
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.5.2020
Perfektni a uzasne rychle.
JM
Jana Matoušková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.5.2020
Vše v pořádku, rychlé vyřízení
MM
Martina Macáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.5.2020
Už jsem zde objednávala tričko poněkolikáté a vždy spokojenost. Rychlé vyřízení objednávky a následné dodání.
Trička jsou z kvalitního materiálu, nevytahuje se a barva se nevypírá. Potisk i po x-tém vyprání nepraská a ani se nelepí při žehlení.
Vše v pořádku, mohu doporučit.
