PAYPER

Webová stránka značky: PAYPER

papyper-logo

Payper je italská a zároveň mezinárodní společnost, která získala velké zkušenosti v oblasti vývoje modelů, nákupu materiálů a výroby profesionálního a neformálního pracovního oblečení, s jasným cílem: dodat pracovnímu výkonu více bezpečnosti, praktičnosti a šarmu. Každý krok podnikové činnosti je charakterizován volbou kvality. Absolutní kontrola celého výrobního procesu, od návrhu až po logistiku, ve skutečnosti umožňuje dosahovat vysokých standardů. Kolekce Payper jsou vyvíjeny vysoce kreativním a zkušeným italským týmem R&D. Vše od návrhu přes vývoj až po balení je kontrolováno v nejmenších detailech. Výroba je realizována v partnerských závodech v různých částech světa a je certifikována dle mezinárodních parametrů ochrany, bezpečnosti a společenské odpovědnosti. Technická oddělení složená z přímých kvalifikovaných zaměstnanců jsou dislokovaná v různých výrobních oblastech a zaručují dodržování výrobních standardů a pracovních podmínek. Společenské, enviromentální a ekonomické aspekty jsou ve světě Payper úzce propojeny, neboť princip kvality je zlepšování, které se dotýká celého podnikového ekosystému.

Všechny oděvy jsou ve shodě s nařízením ES 2016/425 Kategorie I Minimální rizika.

MATERIÁL
 

Bavlna použitá na výrobu triček, polokošil a mikin: vlákna jsou jemná a dlouhá (v průměru 3,5cm) a česaná. Tato bavlna je cennější a kvalitnější, na dotek má jen nepatrné nedostatky, a má nízký počet spojovacích stehů, tudíž i méně uzlíků. Čím jemnější jsou vlákna, tím je jejich semknutí pevnější, a tím menší prostor kestabilitě má látka při jejím používání a při praní. Látka je stabilní, její srážlivost ≤5%. Je-li semknutí vláken kompaktní, je materiál hladší, svěží a příjemnější na dotek a tudíž i k nošení. Látka je následně podrobena dalším speciálním procesům zpracování, které ji činí hladší a komfortnější - použitím enzymů a procedurou silicon wash. Trička a polokošile jsou vyrobena ze 100% bavlny. Kompozice materiálu mikin sestává ze 70% bavlny a 30% polyesteru. Toto percentuální složení ve spojení s gramáží 300g umožňuje získat výrobek, který splňuje kompromis, potřebný u výrobku, prodejného 12 měsíců v roce a uspokojujícího všechny požadavky nositele. Díky 30% podílu polyesteru výrobek získá potřebný objem, hřejivost a stabilitu jak při nošení, tak i při praní.

 VÁHA

Uvedená gramáž odpovídá váze 1m2 váhy látky, a je výsledkem množství vláken, použitých k jejich vzájemnému propojení. Uvedená gramáž odpovídá skutečnosti, barvením může dojít k nepatrným odchylkám. Gramáž není synonymem kvality; je jedním z parametrů, ale nikoli jediným k hodnocení kvality.
Váha je dosaženým výsledkem, nikoli výchozím bodem. Tloušťka látky a gramáž nejsou přímo úměrné; je to průměr vlákna, co tyto parametry podmiňuje. Čím jsou vlákna jemnější, tím kompaktnější je ve výsledku jejich spojení.

 MODELISTIKA

Velikosti odpovídají evropským standardům a reálným požadavkům uživatelů. Střih triček a polokošil odpovídá precizní konstrukci výrobku založené na proporcionáním poměru ramene k jednotlivým velikostem a provedením ramenního švu tak, aby hotový výrobek poskytl nositeli v první řadě komfort a
zajistil mu možnost volného pohybu, a současně budil dojem moderního vzhledu bez pomoci elastických materiálů
nebo projmutých střihů. Řešení přiměřené velikosti ramenního švu eliminuje nebezpečí, že rukáv bude budit dojem neforemnosti. U mikin se z tohoto důvodu často použivá raglánový rukáv, který svou přizpůsobivostí zajistí potřebné pohodlí každému nositeli. Trička SUNSET a PRINT mají trubkovitý střih, který umožňuje snížení výrobních nákladů. Současně je trubkovitý střih i zárukou kvality – pokud by látka nebyla dostatečně pevná, nedokázala by výrobku
zajistit stabilitu při praní tak, jako tyto výše zmíněné modely. Trička SUNRISE naopak mají postranní švy. Toto zpracování nabízí výrobkům ještě vyšší stabilitu při praní – velikostní toleranci ≤3% oproti ≤5% u triček trubkovitého střihu.

 VÝROBNÍ DETAILY

Lemy triček jsou vyrobené z lykry – materiálu, který je pevný, stabilní, a nežmolkuje se. Velikost lemu jak u kulatého výstřihu tak výstřihu do “V” je proporcionální a precizní. Materiál použitý k šití triček a polokošil prochází výrobním procesem, který mu zajistí pružnost, potřebnou k zajištění volného pohybu uživatele, aniž by riskoval nadměrný tah, který může způsobit prasknutí švu. Všechny ramenní švy jsou dvojité – s vyjímkou modelu PRINT - a s použitím přiložené zpevňovací pásky. Klopy u zapínání polokošil s proužkem na límečku jsou ušité zvlášť a teprve následně připevněné na tričko, nikoli jen založením látky. Jedná se o preciznější zpracování, lem je pevnější, a při nošení s rozepnutými knoflíčky se nekroutí. Žebrované límečky jsou pevné a kompaktní. U dvojbarevných límečků jsou nitě v kontrastní barvě zapošité dovniř, aby se zabránilo estetickým nedokonalostem.

 payper-vyrobni-detaily

 

BARVY

Pantony barev použité na realizaci kolekce PAYPER jsou pečlivě vybírány pro každý jednotlivý výrobek tak, aby plně uspokojil potřeby náročnějších zákazníků.
Každé barvení je výsledkem procesu takového testování barev, které zajistí maximálně dosažitelný kvalitativní výsledek. Závěrečný proces obarvování se provádí technologiemi, které garantují jasnost barev i v průběhu praní. K barvení výrobků PAPER je použito o 30% více barvy než je tomu u ostatních podobných výrobků na trhu. Přirozené blednutí látky následkem praní nepřesahuje 5%. Bílá je považovaná za normální barvu. Bílá trička a polokošile jsou realizována ze stejných vláken a mají stejné vlastnosti jako ostatní barevné produkty. Nejsou zde žádné kvalitativní rozdíly. Bavlna použitá k výrobě bílé barvy je „contamination free“, což znamená, že je zpracována použitím zvláštní procedury, pomocí které je vyloučena kontaminace s jakoukoli nečistotou, která by mohla narušit vlákno nepatrnými barevnými nedokonalostmi v bílé látce. Reálný rozdíl v ceně mezi bílým a barevným je pro PAYPER minimální; jen z důvodu potřeb trhu je vykalkulována cena, která tento rozdíl vyzdvihne. Z přirozených a tudíž neovlivnitelných důvodů se může odstín barev v jednotlivých šaržích lišit s výchylkou +/-3%.

 payper-barvy

 ZIP

Všechny zipy jsou SBS, testované a garantované výrobcem k běžné trakci a použití. Zvláštností používaných zipů je kombinace dvou různých materiálů, které zajišťují skluz (plast) a rezistenci (kovový jezdec). Zip s dvojtým jezdcem je řešen tak, že jeho díly do sebe snadno zapadají, což usnadňuje zapínání zipu.

payper-zip

 

 

 

29 položek celkem
Pánské tričko Sunset zelená military
od 114 Kč bez DPH
od 138 Kč

Pánské tričko střední gramáže.

+ další
TA-PP-SUNSET-BLACK-S
Pánské triko s dlouhým rukávem šedá kouřová
207 Kč bez DPH
251 Kč

Pánské triko s dlouhým rukávem.

+ další
TA-PP-PINETA-WHITE-S
Kvalitní pánská polokošile s dlouhým rukávem kouřová
391 Kč bez DPH
473 Kč

Pánská polokošile s dlouhým rukávem.

+ další
TA-PPFLORENCE-BLACK-S
Pánské tričko vyšší gramáže oranžová
141 Kč bez DPH
171 Kč

Pánské tričko vyšší gramáže.

+ další
TA-PP-SUNRISE-BLACK-S
Dámské tričko Sunset fialová
114 Kč bez DPH
138 Kč

Dámské tričko střední gramáže.

+ další
TA-PP-SUNSETLADY-BLACK-XS
4291 13001 h (1)
141 Kč bez DPH
171 Kč

Dámské tričko vyšší gramáže.

+ další
TA-PPSUNRISELADY-RED-XS
Pánská mikina s kapucí Toronto
507 Kč bez DPH
613 Kč

Pánská bavlněná mikina s kapucí Toronto.

+ další
TA-PP-TORONTO-NAVY-XS
Pánské tričko Sunset fluo žlutá
201 Kč bez DPH
243 Kč

Pánské fluo tričko střední gramáže.

+ další
TA-PP-SUNSETFLUO-YELLOW-XS
Klasické kvalitní dámské triko s dlouhým rukávem a kulatým výstřihem černá
207 Kč bez DPH
251 Kč

Dámské triko s dlouhým rukávem.

+ další
TA-PPPINETALADY-WHITE-S
Pánská kvalitní polokošile Venice olive
269 Kč bez DPH
326 Kč

Pánská bavlněná polokošile.

+ další
TA-PP-VENICE-WHITE-S
Pánské termo triko s dlouhým rukávem ve vyšší gramáži 280
592 Kč bez DPH
716 Kč

Pánské termo triko s dlouhým rukávem ve vyšší gramáži 280.

+ další
TA-PP-THERMOPRO280-BLACK-S-M
Funkční sportovní tričko s raglánovými rukávy. DRY-TECH royal
125 Kč bez DPH
151 Kč

Pánské funkční sportovní tričko s raglánovými rukávy.

+ další
TA-PP-RUNNER-BLACK-S
Pánská mikina Orlando
338 Kč bez DPH
409 Kč

Pánská bavlněná mikina Orlando.

+ další
TA-PP-ORLANDO-BLACK-XS
Pánská mikina s raglánovými rukávy Mistral červená
432 Kč bez DPH
523 Kč

Pánská mikina s raglánovými rukávy.    

+ další
TA-PP-MISTRAL-BLACK-XS
Pánské termo triko s dlouhým rukávem v gramáži 240
561 Kč bez DPH
679 Kč

Pánské termo triko s dlouhým rukávem v gramáži 240.

+ další
TA-PP-THERMOPRO240-BLACK-S-M
Pánská celopropínací mikina modrá královská
682 Kč bez DPH
825 Kč

Pánská celopropínací mikina s límcem.

+ další
TA-PP-PANAMA-WHITE-XS
Pánské tepláky s náplety kouřová
669 Kč bez DPH
809 Kč

Pánské teplákové kalhoty s náplety na nohavicích.

+ další
TA-PP-SEATTLE-BLACK-S
Pánské pracovní bermudy Craft s reflexními pruhy žlutá
672 Kč bez DPH
813 Kč

Pánské pracovní bermudy s vysokou viditelností s reflexními pruhy.

+ další
TA-PP-CRAFT-FLUORESCENTYELLOW-S
Klasická kvalitní dámská vyštíhlená polokošile s dlouhým rukávem červená
391 Kč bez DPH
473 Kč

Dámská polokošile s dlouhým rukávem.

+ další
TA-PP-FLORENCELADY-BLACK-XS
cervena
669 Kč bez DPH
809 Kč

Dámské teplákové kalhoty s náplety na nohavicích.

+ další
TA-PPSEATTLELADY-BLACK-XS
Příjemné pánské termo kalhoty černé
417 Kč bez DPH
504 Kč

Pánské termo kalhoty.

+ další
TA-PPTHERMOPLANT-S-M
Dámské triko Thermo Pro s dlouhým rukávem 240 LS
561 Kč bez DPH
679 Kč

Dámské termo triko s dlouhým rukávem v gramáži 240.

+ další
TA-PP-THERMOPROLADY240-BLACK-XS-S
kour l
682 Kč bez DPH
825 Kč

Dámská celopropínací mikina s límcem.

TA-PP-PANAMALADY-WHITE-XS
Pánské tričko s krátkým rukávem a výstřihem do V modrá královská
121 Kč bez DPH
147 Kč

Pánské tričko s výstřihem do V.

+ další
TA-PP-VNECK-RED-S
Dámské tričko fluo fuschia
201 Kč bez DPH
243 Kč

Dámské fluo tričko střední gramáže.

+ další
TA-PP-SUNSETLADYFLUO-FLUORESCENTFUCHSIA-XS
Dámské funkční sportovní tričko s raglánovými rukávy flou růžová
125 Kč bez DPH
151 Kč

Dámské funkční sportovní tričko s raglánovými rukávy.

+ další
TA-PP-RUNNERLADY-BLACK-S
Dětské funkční sportovní tričko s raglánovými rukávy růžová
125 Kč bez DPH
151 Kč

Dětské funkční sportovní tričko s raglánovými rukávy.

TA-PP-RUNNERKIDS-WHITE-S 5/6
Dámská kvalitní pique polokošile bordó
269 Kč bez DPH
326 Kč

Dámská kvalitní pique polokošile.

+ další
TA-PP-VENICELADY-RED-S
Dětské tričko Sunset fialová
od 107 Kč bez DPH
od 130 Kč

Kvalitní dětské bavlněné tričko.

TA-PP-SUNSETKIDS-BLACK-S 5/6

Stránka 1 z 1 - 29 položek celkem